fbpx Skip to content
Menu
0
Your cart is empty. Go to Shop
0,00 0
Your cart is empty. Go to Shop
Menu

Teslimat Ve İade

 

TESLİMAT

 

Gönderilerimiz siparişinizi takiben 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir. (Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.) Kargonuz takip edebilmeniz için ise sistemimiz tarafından bilgi mesajı tarafınıza gönderilmektedir.

 

ÜRÜN İADE KOŞULLARI

 

Fooders’dan gerçekleştirmiş olduğunuz tüm alışverişler bizim için ayrı önem taşıyor. Kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde [email protected] eposta adresi üzerinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.